top102

تاپ 10 | بهترین بازی های رایگان از گذشته تا کنون – بخش دوم

امروز هم با قسمت دوم ده تا از بهترین بازی های رایگانی که میتونید باهاشون حسابی سرگرم بشید در خدمتتون هستیم پس حتما تا آخر ویدیو تاپ 10 این هفته همراه باشید همراه ما باشید!

 

5. Dota2

اگه از طرفدارای سبک استراتژیک هستین احتمالا بازی دوتا 2 رو میشناسید ، این بازی در سال dota 2 و توسط استودیو بازی سازی Valve ساخته و منتشر شده . از نقاط قوت این بازی میشه به داشتن هیرو های مختلف و زیاد اون اشاره کرد .

 

 

 

 

 

 

4. Destiny 2

بازی Destiny 2 از جمله بازی های کمتر شناخته شده در جامعه گیمینگ ماعه که میتونه شمارو حسابی سرگرم کنه این بازی توسط استودیو بانجی در سبک شوتر اول شخص ساخته شده.

 

 

 

3. Fortnite

دیگه بنظرم کسی نیست که تو این دوره زمونه fortnite رو نشناسه ، بازی که با اومدنش صنعت گیم رو یه تکون اساسی داد ، این بازی هنوز که هنوزه با عرضه بروزرسانی های مرتب و اضافه کردن ویژگی ها و رویداد های جدید تونسته مخاطبای خودش رو چندین سال نگه داره.

 

 

 

2.warzone

دیگه چی از این بهتر که یک بازی رایگان باشه و اسمش کالاف دیوتی هم باشه این بازی در ابتدا یکی از مد های کالاف دیوتی مدرن وارفر به حساب میومد که با گذشت به یک بازی جدا تبدیل شد و همچنین محتویات نسخه های بعدی اون هم بهش اضافه شده و قراره بشه . از مشکلات این بازی میشه به چیتر های زیاد اون اشاره کرد که اکتیویژن قول داده با عرضه نسخه بعدی کالاف دیوتی این مشکل رو رفع کنه.

 

 

 

1. SplitGate

یه بازی ای که چند وقته خیلی قوقا به پا کرده ی split gate عه که تونسته با ترکیب بازی های هیلو و پورتال ، یه تجربه عالی رو رقم بزنه فصل اول این بازی به تازگی شروع شده و میتونه براتون یه تجربه خیلی خوب رو رقم بزنه

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *