tuturial

پست آموزشی – پس زمینه زنده برای ویندوز

اون زمانی که پس زمینه های زنده برای اندروید تازه اومده بود هم من هم خیلیا براشون جالب بود این قضیه و تقریبا چیز تازه و نو ای بود ، به این فکر افتاده بودم که برای ویندوز هم هست همچنین قابلیتی؟

 

جستوجو کردم چندجایی رو و با اپلیکیشنی به نام Wallpaper Engine آشنا شدم و امروز آموزش نصب و فعال سازی و تنظیمات این برنامه پر کاربرد رو براتون قرار دادم

 

1 – اول از همه این که شما باید این برنامه رو با قیمت 4 دلار از فروشگاه استیم خریداری کنید و سعی کنید از نسخه های کرکی این برنامه هم استفاده نکنید چون طی بررسی هایی که کردیم یا معمولا حاوی ویروس و بد افزار بود یا این که برنامه به صورت کامل و درست اجرا نمیشده پس حتما از فروشگاه استیم این برنامه رو تهیه کنید که بعدا براتون مشکل ساز نشه .

2- بعد از خرید و فعال سازی و نصب برنامه با همچین صبحه ای رو خواهید شد ، برنامه به صورت پیش فرض یک سری والپیپر اولیه رو داخل خودش داره و شما میتونید از اونا استفاده کنید.

3. اگر تصویر زمینه مورد نظرتون تنظیمات خاصی رو داشته باشه که نرم افزار ساپورت کنه شما میتونید از این قسمت اون تنظیمات رو انجام بدین و بابه میل خودتون اون رو تغییر بدین.

4. یکی از بهترین قابلیت های این برنامه اینه که شما میتونید والپیپری رو که میسازید رو با بقیه به اشتراک بزارید و همچنین میتونید از مال بقیه استفاده کنید ! برای دانلود تصویر زمینه های مختلف میتونید از سربرگ Workshop اقدام کنید (برنامه استیم باید حتما در پس زمینه باز باشد)

 

 

این پست به مرور زمان کامل میشود

برچسب ها: بدون برچسب

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *