top10-2

10 بازی ای که تریلرشان از خودشان بهتر بود ! – بخش دوم

در نیمه‌ی قبلی مقاله 10 بازی ای که تریلرشان از خودشان بهتر بود ! 5 تا از خوبای این کار رو نام بردیم و تو این مقاله هم 5 تای بعدی این تاپ تن رو با هم یه نگاه کلی میندازیم ، پس در ادامه این مقاله با من همراه باشید.

 

ویدیو کامل

شیشمین عنوان از این لیست رو اختصاص میدیم به Killzone 2 بازی ای که در E3 2005 با یک (به اصطلاح گیم پلی تریلر) معرفی شد و تقریبا کسی باورش نمیشد که این حجم عظیم گرافیکی تو اون سال قراره روی نسل 7 اجرا بشه و از اونجایی که شرکت گوریلا گیمز و سونی هیچ چیزی راجب in game یا سینماتیک بودن تریلر بازیشون اعلام نکرده بودن ، تقریبا همه باورشون شده بود که این گیم پلی از داخل خود بازی ضبط شده ، ولی بعد از کلی انتظار و دلخوشی از گرافیک خفن و این حرفا ، بازی در سال 2009 برای کنسول ps3 عرضه شد و همه دیگه متوجه شدن که گوریلا گیم درواقع سر همه رو شیره مالیده بود … ولی بازی تونست از نظر گیم پلی و فنی در اون سال خوب ظاهر بشه و نمره عالی 91 از منتقدا دریافت کنه.

 

 

خب بازم برگشیتم به دوستان گلمون اقایان ea و Bioware ، و دست گلی که به آب دادن . احتمالا همتون بازی Anthem رو بشناسید بازی که در ea play سال 2017 معرفی شد و با اون حال هوای Iron Man گونش تونست حسابی تو دل طرفدارا جا باز کنه ولی خب بازی در زمان عرضه جدا از کاهش گرافیکی شدید ضعف های زیادی در گیم پلی و داستان داشت و از لحاظ فنی هم نتونست خوب عمل کنه و هنوز که هنوزه بحث و حواشی در باره این بازی از بایوور در اینترنت رد و بدل میشه . این بازی در سال 2019 برای پلتفرم های pc ps4 xbox one عرضه شد و همچنین نمره بسیار بد 59 رو از منتقدا دریافت کرد

 

مثل این که لیست بازی های ما از شرکت بایوور تمومی نداره و بازی بعدی از این استودیو تعلق میگیره به Mass Effect Andromeda که قرار بود تداعی خاطرات نسخه های قدیمی این مجموعه باشه ، ولی در نهایت چیزی جز یک عنوان ضعیف و خراب کننده اسم این سری نبود . این عنوان در سال 2015 معرفی و در سال 2017 برای سه پلتفرم pc ps4 xbox one عرضه شد و تونست امتیاز متوسط 71 رو از منقدا دریافت کنه ، همچنین این بازی در زمان عرضه به شدت دارای مشکلات فنی و ضعف هایی در گیم پلی بود و داستان این بازی هم نتونست مخاطبارو جذب خودش کنه .

 

اگر از طرفدارای بازی های سبک استراتژیک باشید حتما بازی league of legends رو میشناسید ، این بازی هنوز که هنوزه هر ساله تریلر های سینماتیک خودشو برای بازاریابی این بازی عرضه میکنه که دست کمی از فیلمای هالیوودی ندارن ، این بازی در سال 2009 برای رایانه های شخصی منتشر شد و همچنان از بزرگ ترین عناوین این سبک به شمار میاد و هر ساله مسابقات مخصوص به خودشو برگزار میکنه .

 

بازی آخر این لیست رو اختصاص میدیم به پر هایپ ترین عنوان این چند سال اخیر یعنی  No Mans Sky ، بازی که با تریلر به اصطلاح “in Game” و با شعار جهان بینهایت معرفی شده بود ، جوری شمارو مجذوب دنیای رنگارنگ خودش میکرد که دوست داشتین همون موقع کنترلر رو بردارین و بازی رو تجربه کنید . این بازی در زمان عرضه به یک شکست بزرگ برای hello games تبدیل شد چرا که هیچ چیز بازی شبیه تریلری که بهمون نشون دادن نبود ، تمام سیاره ها شبیه به هم بود و خبری هم از اون گرافیک چشم نواز و گیم پلی سرگرم کننده نبود ولی تو همین چندسال اخیر این شرکت خودشو جم و جور کرد و با آپدیت های رایگانی که برای این عنوان عرضه کرد تونست در نهایت این عنوان رو شبیه به تریلر اول این عنوان کنه ولی خب چه فایده که شور و هیجان بازی چندین ساله که از بین رفته . این بازی در سال 2016 برای پلتفرم های pc p4 xbox عرضه شد و نمره ضعیف 61 رو از منتقدا دریافت کرد.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *